Jídla z naší i zahraniční kuchyně

Indická restaurace Everest

Vyhlášená indická restaurace Everest se nachází přímo v centru města Hradec Králové. Restaurace Everest navíc nenabízí jen dobrá jídla, širokou nabídku nápojů, ale i dětský koutek, nekuřácké prostory a samozřejmě příjemné prostředí.

Příjemná restaurace v Hradci Králové

Hradec Králové je velmi pěkné město, které rozhodně stojí za to navštívit. Při té příležitosti je pochopitelně velmi důležité, abyste se taky dobře najedly, napily a celkově bylo o vás dobře postaráno. Everest restaurace navíc vyniká jednou velkou zvláštností a to je originální indická pec Tadoor, ve které kuchaři mohou připravit originální indické placky, které s sebou nesou chuť a vůni samotné Indie.

V nabídce jsou všechny druhy masa, nejvíce jídel ale najdete v kategorii kuřecího a jehněčího masa, které je mezi Indy oblíbené nejvíc. V jídelním lístku si tak vybere skutečně každý, mimo jiné i vegetariáni, pro které jsou připravena výborná jídla bez masa, pálivé, či bez použití chilli.

Restauraci můžete navštívit dokonce i se svými dětmi, které si mohou během vašeho klidného oběda nebo večeře vyhrát v prostorném dětském koutku. Ten je oblíbený jak mezi dětmi, tak i mezi rodiči, kteří si mohou užívat klidu a pohody doslova domácké atmosféry tamní kuchyně.

Celý jídelní i nápojový lístek najdete na internetových stránkách restaurace, mimo jiné zde najdete i kontakty pro rezervaci nebo mapu, jak se dostat do restaurace Everest v Hradci Králové.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Zahraniční kuchyně a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.