Jídla z naší i zahraniční kuchyně

Restaurace U Dubu Velké Březno

Jen kousek od Ústí nad Labem se nachází státní zámek Velké Březno. Chystáte se ho navštívit a pátráte i po tom, kde se po celodenním výletě dobře najíst a napít?

Restaurace U Dubu kousek od zámku

Není se čemu divit, že je to právě nejmladší zámek v České republice, který všechny turisty tak láká do obce Velké Březno. Navíc, pokud máte sebou na výletě za poznáním i děti, pak je potřeba dopředu vyhlédnout restauraci, kde se s nimi můžete uchýlit na rodinný oběd, večeři nebo jen tak na kávu a dezert.

Restaurace možná na první pohled nepůsobí příliš vábně, nikde dokonce nedohledáte ani internetové stránky, ale může vás na druhý pohled zaujmout svou dobrou českou kuchyní. Připraveny jsou pro vás speciality z české a italské kuchyně, ale i sezónní jídla. Často jsou zde pořádány oslavy, večírky nebo zahradní slavnosti na letní zahrádce, která poslouží v letních měsících.

I přes to, že je na mnohých stránkách zveřejněno, že se v restauraci nachází dětský koutek, tak nutno podotknout, že je k dispozici pouze v letních měsících na místní zahrádce. Oddělená je zde část pro kuřáky a nekuřáky.

  • nekuřácká část restaurace
  • dětský koutek na zahrádce
  • letní zahrádka
  • nabídka českých jídel
  • jen kousek od zámku

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Tradiční kuchyně a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.