Jídla z naší i zahraniční kuchyně

Lesní restaurace Pintovka

Restauraci Pintovka najdete v Táboře na adrese Nad Záhybem 248. Pokud hledáte klidné místo, kde byste mohli příjemně posedět nad dobrým jídlem nebo vychlazeným pivem, pak můžete zavítat právě sem.

Mimo jiné nese restaurace nálepku i známého šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha.

Trošku škoda je, že restaurace nemá své vlastní internetové stránky, nebo alespoň nejsou momentálně v provozu.

Informovat se tak nemůžete dostatečně o nabízeném menu, o aktuální nabídce v jídelním lístku nebo si jen zjistit kontakt do restaurace a rezervovat si stůl na večerní posezení či slavnost. V nabídce je převážně česká kuchyně, na své si přijdou dokonce i milovníci piva či specialit na grilu. V letních měsících je k dispozici zahrádka s dětským koutkem, kde si na své přijdou všechny děti, dokonce i někteří dospělí při čekání na hlavní chod.

Zahrádka je vůbec jedním z nejkrásnějších míst v prostředí restaurace. Lesopark, ve kterém se restaurace nachází, poskytuje v parných dnech příjemný stín a svěží vzduch. Pintovka je prostředí vhodné pro firemní či rodinné oslavy ve větším počtu lidí.

Denní menu je v příjemné cenové relaci stejně, jako jídla na objednávku. Pokud se tedy chystáte do Tábora, pak byste měli vědět, kde se dobře najíst a za rozumnou cenu.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Restaurace z Ano šéfe! a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.