Jídla z naší i zahraniční kuchyně

Restaurace Olivier České Budějovice

Restaurace Olivier v Českých Budějovicích ale není jen restaurací, jak by se některým z nás mohlo na první pohled zdát.

Ti z nás, kteří Olivier neznáme bychom se mohli až divit, co všechno Olivier nabízí přímo v centru Českých Budějovic a nemluvíme právě jen o pravém gurmánském zážitku.

Olivier není jen restaurace

Restaurace je totiž přímo spojena s prodejnou, kde si přijdou na své zejména milovníci olivových olejů nebo českých a mezinárodních vín z celého světa.

Pokud tedy máte chuť a náladu zakoupit si něco ze zahraniční kuchyně, pak rozhodně neváhejte a vyzkoušejte prodejnu spojenou s restaurací, která vás okouzlí už na první pohled. Už při první pohledu na jídelní lístek zjistíte, jak bude složité si právě zde vybrat jídlo. Vše totiž působí velmi dobře, každé jídlo byste chtěli ochutnat a mít ho ještě jednou.

Vybírat si můžete z výborných steaků, těstovin nebo dokonce čerstvých zeleninových salátů, které jsou pro vás připravovány denně. Milovníci italské a francouzské kuchyně si zde přijdou na své stejně, jako milovníci dobrého a čerstvě připravovaného masa a ryb. Čerstvé suroviny jsou základ a tady na ně rozhodně nezapomínají. Máte děti a s tím i spojenou starost, že se budou během vašeho oběda či večeře s přáteli nudit?

To se v restauraci Olivier zaručeně nestane, protože dětský koutek se postará o zábavu vašich dětí mimo jiné i o tu vaši.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Kde se dobře najíst a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.