Jídla z naší i zahraniční kuchyně

Indická restaurace Tandoor

Indická kuchyně je známa pro svá pikantní jídla, naprosto geniální placky nebo lahodná vegetariánská jídla. V restauraci Tandoor najdete široký sortiment jídel zahraniční kuchyně, navíc si můžete vybírat i z několika restaurací.

Jednu samostatnou restauraci najdete v Praze, další pak v Písku, Českých Budějovicích, Prachaticích a Táboře.

Tandoor v Praze

Pražskou restauraci Tandoor můžete hledat v Praze na Břevnově, kde sídlí už od roku 2005. Jíž několik let představuje svým návštěvníkům zahraniční indickou kuchyni, která vyniká zejména kořením, silnými chutěmi a pikantními chilli papričkami. V restauraci si tak můžete vychutnat řadu jídel, o kterých se vám možná ani nesnilo, připraveno je dokonce i Halal maso a odpolední výhodné menu. Na internetových stránkách, se můžete podívat na jídelní lístek, rezervovat si stůl nebo si vybrat jídlo, které si necháte dovést až do domu.

Tandoor v Písku, Budějovicích, Prachaticích i Táboře

Pokud se chystáte navštívit alespoň jedno z těchto měst, pak byste rozhodně měli alespoň jedinkrát zavítat do jedné z restaurací Tandoor, kde vám jídlo s radostí připraví samotní Indové. Jste vegetariáni nebo máte naopak rádi velmi pikantní kousky masa, které doplníte o výbornou omáčku a pravé indické placky? Pak návštěvy Tandoor restaurace rozhodně litovat nebudete ani minutu.

Na internetových stránkách restaurace Tandoor najdete kompletní jídelní lístek, který je tak rozmanitý a obsáhlý, že budete mít dokonce i problém vybrat si.

Komentáře jsou uzavřeny.