Jídla z naší i zahraniční kuchyně

Indická restaurace Masala

Indická kuchyně je poměrně oblíbená a tak není divu, že v některých městech najdeme i nějakou tu dobrou restauraci a ponoříme se tak do chutí Indie.

Restaurace Masala se nachází v Praze a má hned několik svých poboček, kde si můžete nejen příjemně posedět, ale i dobře najíst. Restauraci můžete navštívit hned v třech částech hlavního města.

  • Restaurace Masala – Mánesova 13, Praha 2
  • Restaurace Masala – Pod Karlovem 12, Praha 2
  • Restaurace Masala Royal – Tulipánova 142, Průhonice

V každé indické restauraci Masala můžete doslova nasávat nezapomenutelnou atmosféru a vychutnat si to nejlepší z indické kuchyně. Veškerá jídla jsou připravována podle originálních indických receptů, používáno je originální indické koření, protože jen tak mohou kuchaři dodat jídlu tu pravou chuť, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat. Původní indické recepty umožňují běžnému člověku nahlédnout do cizokrajné kuchyně, která se vyznačuje i pikantními pokrmy, které si zde můžete z jídelního lístku vybrat.

Například restaurace na ulici Mánesova je poměrně oblíbená, pokud byste ji snad chtěli navštívit, pak se rozhodně nebraňte včasné rezervaci, kterou předejdete pozdějšímu zklamání.

Restaurace na ulici Mánesova není nijak velká, poměrně útulná menší restaurace dokonale poslouží pro romantické večery nebo večeře v menší společnosti.

Pokud byste snad chtěli svým přátelům nebo známým věnovat neobyčejný a velmi výjimečný gurmánský zážitek, pak se zaměřte na dárkové poukazy, které jsou pro vás připraveny ve všech indických restauracích Masala.

Komentáře jsou uzavřeny.