Jídla z naší i zahraniční kuchyně

Restaurace U Tlustých Lednice

Lednice či Lednicko – valtický areál je místem, kam by se za celý život měl podívat opravdu každý.

Někteří z nás pravidelně navštěvují místní vinné sklepy, někteří naopak ocení spíš jen jednodenní výlet za historickým městem, zámkem a samozřejmě za tím nejlepším jídlem.

Restaurace s dětským koutkem

Navíc, pokud plánujete, že sebou vezmete na takový výlet děti je potřeba, abyste je během čekání na dobré jídlo nějak zabavily. Tak můžete učinit jen v dětském koutku, který najdete v restauraci U Tlustých. Dětský koutek je plně a moderně vybavený tak, aby si na něm vaše ratolesti mohli hrát klidně celé hodiny. Celá restaurace včetně jídelny, salónku nebo venkovní zahrádky, je velmi vkusně a moderně zařízena.

Jen tak totiž zajišťuje příjemné prostředí a dobré posezení nad tím nejlepším jídlem, vínem nebo nad nějakou tou českou specialitkou. České speciality jsou výsadou této restaurace, pokud jste tedy milovníky českých specialit a dokonce i masa na grilu, pak je restaurace U Tlustých dobrým nápadem pro ten nejlepší gurmánský zážitek. Nabídka jídel je skutečně obrovská, na své si přijdou dokonce i menší děti. Pro každou sezónu je připraven speciální jídelní lístek.

Vychutnat si můžete grilované maso a zeleninu, zvěřinové hody, domácí paštiky nebo dokonce chřestové hody, které jsou zde každý rok pořádány.

  • zvěřinové hody
  • domácí kuchyně
  • kousek od zámku Lednice
  • příjemné venkovní posezení
  • dětský koutek v restauraci
  • domácí nakládané sýry

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Česká kuchyně a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.